Кошик
378 відгуків
Заказы до 400 грн наложенным платежом не высылаются!Товары
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
Вітрина

Интернет-магазин "Кладовая"

Наш магазин займається як роздрібної, так і оптової інтернет-торгівлею товарами народного споживання, спортивними товарами, у тому числі і велопринадлежностями, іграшками, сувенірною продукцією, аксесуарами, окулярами, мотошоломами, автокріслами, корисними у повсякденному житті дрібницями. Крім того, серед нашого асортименту можна знайти і освітлювальне фотообладнання, товари для дорослих, проектори зоряного неба і багато іншого.

Наші працівники роблять все можливе для того, щоб забезпечити максимально низькі ціни, гарантувати швидку зв'язок з клієнтами, надати найбільш детальну інформацію про продаваних нами товари. Саме для цього в нашій команді працює і фотограф, який самостійно проводить фотозйомку продаваних на сайті товарів. Ми намагаємося надати нашим клієнтам максимально якісні фотографії, детальний і правдивий опис товарів. Ми завжди готові піти назустріч нашим клієнтам, при цьому просимо при оформленні замовлення приділити увагу таким розділів нашого сайту, як "Доставка та оплата" та "Графік роботи". Ми від усієї душі сподіваємося, що наші клієнти залишаться задоволені нашою роботою!

 

© 2013-2020 Інтернет-магазин "Комора".
Передрук текстових матеріалів та використання фотоматеріалів дозволяється тільки при наявності прямого посилання на наш сайт.

+380632601523
Интернет-магазин "Кладовая"
Валентин Сергеевич
Україна Харківська область Харків с.Хролы
Кладовая Интернет-Магазин
WayForPay

Тепер і у нас на сайті!

Кур'єрська доставка

Інтернет-магазин "Комора" радий повідомити клієнтів про те, що у нас з'явилася послуга ...

Доставка замовлень на територію оккупирпованную

Доставка на окуповану територію здійснюється виключно за передоплатою.